Strona: Zajęcia terenowe w Centrum Logistycznym Platinum Wines / Zakład Informatyki w Zarządzaniu

Zajęcia terenowe w Centrum Logistycznym Platinum Wines

2018-04-25
, red.  dr inż. Bożena Kusz

W dniach 11 i 12 kwietnia 2018 roku, w ramach przedmiotu Dystrybucja artykułów spożywczych, studenci III roku Logistyki, podzieleni na kilka mniejszych grup odwiedzili Centrum Logistyczne Platinum Wines w Malawie. Korzystając z uprzejmości Pana Pawła Pondla, Dyrektora ds. Logistyki studenci mogli usłyszeć i zobaczyć, jak wygląda w ramach tego centrum dystrybucja win z całego świata do klientów w Polsce. Zobaczono, że zasady dotyczące dystrubucji, magazynowania, transportu jak i systemu HACCP, o których studenci dowiedzieli się na zajęciach z Dystrybucji artykułów spożywczych mają zastosowanie w praktyce.

dr inż. Bożena Kusz