Strona: Nagrody Rektora dla pracowników ZIwZ / Zakład Informatyki w Zarządzaniu

Nagrody Rektora dla pracowników ZIwZ

2016-12-15

15 grudnia br. podczas uroczystego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej, wyróżniający się pracownicy Uczelni otrzymali nagrody Rektora za indywidualne oraz zespołowe osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne w roku 2015. W tym gronie znalazło się 4 pracowników Zakładu Informatyki w Zarządzaniu.

Nagrodę II stopnia za osiągnięcia dydaktyczne i organizacyjne otrzymał zespół w składzie:

• dr hab. inż. Krzysztof Tereszkiewicz, prof. PRz
  • dr inż. Irena Nowotyńska
  • mgr inż. Karolina Choroszy

Nagrodę III stopnia za osiągnięcia naukowe otrzymał zespół w składzie

• dr hab. inż. Adam Brański, prof. PRz (Wydział Elektrotechniki i Informatyki)
  • mgr inż. Dorota Borkowska