Strona: JM Rektor wizytował nowe laboratoria badawcze i dydaktyczne WZ / Zakład Informatyki w Zarządzaniu

JM Rektor wizytował nowe laboratoria badawcze i dydaktyczne WZ

2014-06-04

29 maja br. JM Rektor prof. dr hab. inż. Marek Orkisz, pan Prorektor prof. dr hab. inż. Leonard Ziemiański kanclerz uczelni mgr Janusz Bury oraz Dziekani Wydziału prof. dr hab. Grzegorz Ostasz i dr inż. Grzegorz Lew, a także zaproszeni goście wizytowali Kompleks nowych Laboratoriów powstałych w ramach dofinansowania ze środków Unii Europejskiej jako część projektu „Rozbudowa infrastruktury naukowo – badawczej Politechniki Rzeszowskiej – etap II” na Wydziale Zarządzania. Laboratoria powstały i są pod opieką pracowników Zakładu Informatyki w Zarządzaniu pod kierownictwem prof. dr hab. inż. Krzysztofa Tereszkiewicza. W skład Kompleksu wchodzą: Laboratorium badawczo – symulacyjno – obliczeniowe rzeczywistości rozszerzonej, którego opiekunem jest dr inż. Anna Gładysz, Laboratorium Instrumentalnej Analizy Jakości Żywności oraz nowe dydaktyczne laboratorium chemiczne mieszczące się w budynku dawnej stołówki - opiekun mgr inż. Karolina Choroszy, Laboratorium Bezpieczeństwa pod opieką mgr Artura Polakiewicza. Laboratoria pracują od marca 2014r.., realizując innowacyjne projekty badawcze.