Strona: Edutargi / Zakład Informatyki w Zarządzaniu

Edutargi

2020-03-02

W dniach 25-26 luty odbyła się XV edycja Podkarpackich Targów Edukacyjnych EduSalon w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa. W targach  udział wzięły publiczne i prywatne uczelnie wyższe z całej Polski oraz z zagranicy (m. in. z Anglii, Danii, Holandii), szkoły policealne oraz doradcy zawodowi. Politechnikę Rzeszowską reprezentował dr hab. inż. Krzysztof Tereszkiewicz, prof. PRz – Kierownik Zakładu Informatyki w Zarządzaniu pełniący również funkcję Kierownika Centrum Analiz Kryminalistycznych, mgr Patryk Masłowski z Katedry Prawa oraz podkom. dr inż. Paweł Kępa, który wygłosił wykład dotyczący współczesnych zagrożeń dotyczących bezpieczeństwa związanego z cyberprzestrzenią oraz wypadkami komunikacyjnymi. Zostały przedstawione możliwości badawcze w ramach Centrum Analiz Kryminalistycznych oraz perspektywy rozwoju na poszczególnych kierunkach Wydziału Zarządzania PRz dla przyszłych studentów naszej Uczelni.