Strona: Doktorat Pawła Kępy / Zakład Informatyki w Zarządzaniu

Doktorat Pawła Kępy

2017-11-16

Miło nam poinformować, że Paweł Kępa asystent w Zakładzie Informatyki w Zarządzaniu uzyskał w dniu 15.11.2017 tytuł doktora nauk technicznych w specjalności elektrotechnika, nadany przez Radę Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Temat rozprawy doktorskiej: „Wybrane aspekty bezpieczeństwa ruchu drogowego w związku z użytkowaniem świateł mijania w porze dziennej” .Promotor w przewodzie doktorskim: prof. dr hab. inż. Wojciech Żagan – Politechnika Warszawska. Recenzenci: dr hab. inż. Agnieszka Wolska, prof. nadzw. CIOP-PIB – Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, dr hab. inż. Irena Fryc – Politechnika Białostocka, dr hab. inż. Andrzej Urban – Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie.

W imieniu Kierownika oraz wszystkich pracowników Zakładu Informatyki w Zarządzaniu serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.